Zdrowa żywność na www.polskasmakuje.pl

polskasmakuje
Agencja Rynku Rolnego – w ramach prowadzonej kampanii „Polska smakuje” – uruchomiła stronę internetową www.polskasmakuje.pl, a w niedługim czasie uruchomi także aplikację mobilną Polska Smakuje.

Agencja Rynku Rolnego zaprasza producentów zdrowej żywności do zarejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl, na której nieodpłatnie będzie można promować swoje produkty. Dzięki temu konsumenci uzyskają wiedzę o nich i o miejscach, w których można je nabyć.

Wystawcami zdrowej żywności na portalu polskasmakuje.pl mogą być w szczególności wytwórcy produktów certyfikowanych w ramach krajowych i unijnych systemów jakości, lokalni producenci mający w swojej ofercie wyroby regionalne, rolnicy, którzy wytwarzają w swoich gospodarstwach produkty żywnościowe, a także inne podmioty produkujące zdrową, w niewielkim stopniu przetworzoną żywność.

Portal będzie promowany w okresie wakacyjnym m.in. podczas trasy koncertowej Lata z Radiem, w pociągach na trasach turystycznych, na lotnisku w Warszawie, a także na wybranych stacjach benzynowych.
Regulamin używania systemu Polska Smakuje oraz pozostałe szczegóły dostępne na stronie portalu: https://www.polskasmakuje.pl/