krokodyl2012

Weekend z Krokodylem 2012

style=”text-align: center;” mce_style=”text-align: center;” />

Czytaj więcej...

Formularz odwołania

Udostępniamy do pobrania wszystkim zainteresowanym formularz odwołania, dostępny również w zakładce „Nabór 2012”  Formularz ODWOŁANIA (137 kB)

Czytaj więcej...

Dzień Pszczelarza 2012

W minioną niedzielę w Hańsku odbył się VIII Festyn „Dzień Pszczelarza”. W trakcie imprezy uczestnicy festynu mogli spotkać przechadzającego się powolnie Żółwia z Poleskiej Doliny Bugu, który chętnie rozdawał prezenty uśmiechniętym dzieciom, młodzieży, paniom i panom.

W najbliższy weekend owego Żółwia można będzie spotkać nad Jeziorem Białym (w sobotę 21 VII) podczas Krokodylowego Weekendu z Radiem Lublin oraz w Hannie (w niedzielę 22 VII) podczas Imienin Hanny. Zapraszamy!
style=”text-align: center;” mce_style=”text-align: center;”>

alt   alt

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Stowarzyszenia 12 VII 2012

W związku z zakończeniem IV naboru wniosków zapraszamy Członków Rady Stowarzyszenia „Poleska Dolina Bugu” na posiedzenie, które odbędzie się 12

Czytaj więcej...

Walne Zebranie Członków 20 VII 2012

ZAWIADOMIENIE O WALNYM ZEBRANIU CZŁONKÓW

Zarząd Stowarzyszenia „Poleska Dolina Bugu”, zgodnie z par. 18 Statutu ust. 3 pkt.4 Stowarzyszenia, zwołuje Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia na dzień  20 lipca 2012 tj. w  piątek o godz. 14:30, które odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia: Okuninka XIII – 1

Czytaj więcej...