Formularz wniosku o przyznanie pomocy w ramach Małych projektów (wersja 5z).

Informujemy, że w ramach naboru wniosków o przyznanie pomocy ogłaszanym przez  Stowarzyszenie „Poleska Dolina Bugu”  w ramach Działania 4.1/413 –

Czytaj więcej...

Doradztwo dla beneficjentów

Informujemy, że na obszarze działania LGD Stowarzyszenia „Poleska Dolina Bugu” w ramach naboru wniosków świadczone będzie bezpłatne doradztwo dla beneficjentów

Czytaj więcej...

Szkolenia na terenie LGD (aktualizacja)

OGŁOSZENIE  O  SZKOLENIU

 

Czytaj więcej...

Plac zabaw dla dzieci

Gmina Włodawa wyposażyła kolejną świetlicę w plac zabaw dla dzieci.       W ramach realizacji projektu, współfinansowanego ze środków unijnych, powstało miejsce zabaw przy świetlicy wiejskiej w Żukowie. Operacja została wykonana w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Czytaj więcej...

XII BIEG SOBIBORSKI 08.10.2011

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie serdecznie zaprasza do aktywnego uczestnictwa 08.10.2011 r. w XII Biegu Sobiborskim mającym na celu uczczenie pamięci ofiar pomordowanych i ucieczkę z hitlerowskiego obozu zagłady w Sobiborze.

Czytaj więcej...

SR KSOW ogłasza nabór na wyjazd studyjny do Niemiec z zakresu OZE.

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego (SR KSOW) ogłasza nabór na wyjazd studyjny do Niemiec z zakresu OZE.

Czytaj więcej...