Szkolenia na terenie LGD (aktualizacja)

OGŁOSZENIE  O  SZKOLENIU

 

Czytaj więcej...

Plac zabaw dla dzieci

Gmina Włodawa wyposażyła kolejną świetlicę w plac zabaw dla dzieci.       W ramach realizacji projektu, współfinansowanego ze środków unijnych, powstało miejsce zabaw przy świetlicy wiejskiej w Żukowie. Operacja została wykonana w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Czytaj więcej...

XII BIEG SOBIBORSKI 08.10.2011

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie serdecznie zaprasza do aktywnego uczestnictwa 08.10.2011 r. w XII Biegu Sobiborskim mającym na celu uczczenie pamięci ofiar pomordowanych i ucieczkę z hitlerowskiego obozu zagłady w Sobiborze.

Czytaj więcej...

SR KSOW ogłasza nabór na wyjazd studyjny do Niemiec z zakresu OZE.

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego (SR KSOW) ogłasza nabór na wyjazd studyjny do Niemiec z zakresu OZE.

Czytaj więcej...
icon

„Turystyka-pasja i profesja. Specjalistyczne szkolenia z zakresu turystyki”

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji bezpłatnych szkoleń z zakresu turystyki, realizowanych w ramach projektu „Turystyka-pasja i profesja. Specjalistyczne szkolenia z zakresu turystyki”. Szczegóły w załączeniu i na stronie www.pasja-profesja.lrot.pl

Czytaj więcej...

Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw

class=”content”>

Dokumenty aplikacyjne w ramach działania 312 „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” dla naboru przeprowadzonego w dniach

26.09.2011 r. – 07.10.2011 r.

znajdziecie Państwo na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Czytaj więcej...