Szkolenie w Urzędzie Gminy Ruda-Huta 16.06.2011r.

W związku z planowanym III naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” we wrześniu 2011 roku Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Poleska Dolina Bugu”, zaprasza na bezpłatne szkolenie warsztatowe dla mieszkańców z obszaru działania stowarzyszenia.

Czytaj więcej...

Wniosek o płatność dla działania „Odnowa i rozwój wsi”

Formularz Wniosku o płatność dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” w działaniu 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”.

Czytaj więcej...

XII Festiwal Trzech Kultur 9-11 września 2011 r.

ZAPRASZAMY NA FESTIWAL TRZECH KULTUR DO WŁODAWY 9-11 WRZEŚNIA 2011 r.

Miłość niejedno ma imię. To powiedzenie z pewnością zna każdy z nas. Trudno jest  ustalić jednoznaczną definicję tego słowa. Już przy wypowiadaniu wyzwala ono wiele emocji. Najczęściej  kojarzy się z czymś bardzo przyjemnym.

Czytaj więcej...

Zmiana siedziby LAWP

Informujemy, że Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie z dniem 1 października zmienia swoją siedzibę. Nowy adres LAWP to: ul.Wojciechowska

Czytaj więcej...

POPRZEZ BOBROWE WŁOŚCI – ZAPRASZAMY 28 MAJA 2011

ROK TURYSTYKI RODZINNEJ W PTTK

Zarząd Oddziału PTTK we Włodawie
Gmina  HAŃSK
F.H.U. „GRAŻKA II” we Włodawie
„KALUST” Pogotowie Dendrologiczne w Chełmie

z a p r a s z a j ą

na spływ kajakowy rzekami Polesia:

Czytaj więcej...

www.okuninka-biale.pl

Na terenie naszej Lokalnej Grupy Działania jest wiele miejsc tajemniczych, ciekawych o których istnieniu nie wiedzą często sami mieszkańcy.
Pod włodawskie wsie mogą pochwalić się ludowymi twórcami. Ludźmi, którzy malują, piszą wierszę, szydełkują, haftują, tworzą piękne ozdoby świąteczne.

Czytaj więcej...