Biuro nieczynne w dniach 29.08-31.08.11

Informujemy, iż w związku z wyjazdem pracownika biura LGD, organizowanym przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich, w dniach 29.08 – 31.08.2011

Czytaj więcej...

LGD „Na Piaskowcu” w Okunince

Miło nam poinformować, że przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania „Na Piaskowcu” z Szydłowca województwo mazowieckie w dniach 26-28 sierpnia będą gośćmi

Czytaj więcej...

Konkurs „Pomysł na firmę”

Trwa IV edycja konkursu dla przedsiębiorczych „Pomysł na firmę” organizowanego przez Gazetę Wyborczą i Raiffeisen Bank Polska SA. W tym roku dla ludzi odważnych potrafiących przekuć dobry pomysł w biznesplan czeka 300 tys. zł.

Czytaj więcej...

Wniosek „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie małych projektów 5z

Uwaga: do prawidłowego funkcjonowania formularza wniosku wymagana jest najnowsza wersja Adobe Reader!

Aktywny formularz wniosku wraz z instrukcją w załączeniu – aktualnie obowiązujący formularz dla działania „Małe Projekty”.

Czytaj więcej...
icon

Europejskie Dni Dobrosąsiedztwa 2011

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Europejskich Dniach Dobrosąsiedztwa od 4 do 7 sierpnia 2011.

Czytaj więcej...

Konkurs !!!

Zapraszamy Państwa do udziału w III Konkursie Agroturystycznym. Organizatorem i koordynatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie – Departament Rolnictwa i Środowiska. Współorganizatorami są Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Końskowoli oraz Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych z siedzibą w Nałęczowie.

Czytaj więcej...