Przykłady dobrych praktyk PROW 2007-2013 w Województwie Lubelskim

Szanowni Państwo,
Departament Koordynacji Projektów Europejskich zamierza wydać katalog promocyjny „Przykłady dobrych praktyk PROW 2007-2013 w Województwie Lubelskim”, w którym zamieszczone będą informacje o najciekawszych projektach dofinansowanych w ramach PROW w poszczególnych działaniach:

Czytaj więcej...

Kolejny nabór wniosków już blisko!

Informujemy, iż od 10.10.2011 r. do 07.11.2011r. planowane są kolejne nabory na następujące działania: 1. Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw;2. Różnicowanie

Czytaj więcej...

Szkolenie w Urzędzie Gminy Ruda-Huta 16.06.2011r.

W związku z planowanym III naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” we wrześniu 2011 roku Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Poleska Dolina Bugu”, zaprasza na bezpłatne szkolenie warsztatowe dla mieszkańców z obszaru działania stowarzyszenia.

Czytaj więcej...

Wniosek o płatność dla działania „Odnowa i rozwój wsi”

Formularz Wniosku o płatność dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” w działaniu 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”.

Czytaj więcej...

XII Festiwal Trzech Kultur 9-11 września 2011 r.

ZAPRASZAMY NA FESTIWAL TRZECH KULTUR DO WŁODAWY 9-11 WRZEŚNIA 2011 r.

Miłość niejedno ma imię. To powiedzenie z pewnością zna każdy z nas. Trudno jest  ustalić jednoznaczną definicję tego słowa. Już przy wypowiadaniu wyzwala ono wiele emocji. Najczęściej  kojarzy się z czymś bardzo przyjemnym.

Czytaj więcej...

Zmiana siedziby LAWP

Informujemy, że Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie z dniem 1 października zmienia swoją siedzibę. Nowy adres LAWP to: ul.Wojciechowska

Czytaj więcej...