Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na IX sesja VI kadencji Rady Gminy Włodawa, która odbędzie się dnia 28 czerwca 2011 r. o godz.

Czytaj więcej...

www.wiadomosci24.pl Kresy piękne z natury!

O perle Lubelszczyzny – gminie Włodawa…

Gmina Włodawa cieszy się uznaniem turystów z całego kraju. Położona przy wschodniej granicy Unii Europejskiej wśród malowniczych lasów sobiborskich nazywana jest perłą turystyczną Lubelszczyzny. I nie bez powodu. Nie wierzycie? Przeczytajcie.

Czytaj więcej...

Przykłady dobrych praktyk PROW 2007-2013 w Województwie Lubelskim

Szanowni Państwo,
Departament Koordynacji Projektów Europejskich zamierza wydać katalog promocyjny „Przykłady dobrych praktyk PROW 2007-2013 w Województwie Lubelskim”, w którym zamieszczone będą informacje o najciekawszych projektach dofinansowanych w ramach PROW w poszczególnych działaniach:

Czytaj więcej...

Kolejny nabór wniosków już blisko!

Informujemy, iż od 10.10.2011 r. do 07.11.2011r. planowane są kolejne nabory na następujące działania: 1. Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw;2. Różnicowanie

Czytaj więcej...

Szkolenie w Urzędzie Gminy Ruda-Huta 16.06.2011r.

W związku z planowanym III naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” we wrześniu 2011 roku Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Poleska Dolina Bugu”, zaprasza na bezpłatne szkolenie warsztatowe dla mieszkańców z obszaru działania stowarzyszenia.

Czytaj więcej...

Wniosek o płatność dla działania „Odnowa i rozwój wsi”

Formularz Wniosku o płatność dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” w działaniu 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”.

Czytaj więcej...